<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2519.7838520036576!2d4.385283816128404!3d50.835167467449416!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x47c3c4bca3e385e3%3A0x8c3decd162812e26!2sAvenue+d'Auderghem+169%2C+1040+Etterbeek!5e0!3m2!1shu!2sbe!4v1518617539016" width="452" height="281" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
7 hozzászólás
Hozzászólás írása
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Ugyes, gyors gyantazas. Csak ajanlani tudom.
Végre egy igényes, lelkiismeretes szakember Brüsszelben!
Szép környezet, a szolgáltatás igényes, én elégedett voltam teljes mértékben. Utólag is köszönöm, Trixi!
Nagy szakmai tudással és gyakorlattal rendelkezik Bea és ami nem utolsó,hogy hatalmas szíve van.Tiszta,steril környezet várja a vendégeket mindenkinek ajánlom őt!
A magas szintű szakmai tudás, szép környezettel is igazi vendégszeretettel párosul Bea szalonjában. Mindenkinek nagy bizalommal ajánlom Bea kozmetikáját!
Olyan jó nekünk, hogy ennyi kozmetikum és kozmetikus-mester közül választhatunk! Nekem ez a környezet, szakmai tudás és kozmetikum vált be leginkább. Nem beszélve Bea kedvességéről!
Egy igazán profi kozmetikust ismertem meg a személyében.
Csak ajánlani tudom!